stylwood.pl

Stylwood to producent wysokiej jakości produktów z drewna. Na życzenie klienta stworzyliśmy sklep internetowy, który umożliwia zamawianie, zarządzanie stanami magazynowymi oraz wspomaga procesy realizacji zamówień.

 

Odnośniki

stylwood.pl skorzystała z następujących usług:

Produkt, bez którego w dobie Internetu trudno funkcjonować producentom i handlowcom. Dlaczego warto zlecić wykonanie sklepu właśnie nam? Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. W odróżnieniu od innych mamy tę świadomość, że sklep internetowy to jak sama nazwa wskazuje nie tylko system informatyczny, ale sklep, który musi sprzedawać i zarabiać na siebie.

O tym, że ważniejsza jest wizytówka elektroniczna od papierowej nie trzeba już dzisiaj nikogo przekonywać. Warto zadbać o swoją stronę internetową. Trzeba pamiętać również o tym, że nie tworzy się jej na całe życie. Strony, które wykonane zostały przed dziesięciu laty, a nawet przed pięciu laty nie są już dla dzisiejszego użytkownika internetowego atrakcyjne i nie zachęcają go do zapoznania się z ich treściami.

Rezerwacja przestrzeni dyskowej.

Wszystkim naszym klientom oferujemy utrzymanie aplikacji/stron internetowych na naszych serwerach. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko, zdalnie rozwiązujemy wszelkie problemy, od najprostszych jak np: przypomienie hasła, po bardziej skomplikowane. Usługa ta pozwala na sprawne funkcjonowanie w Internecie. Z nami zawsze będziesz dostępny w sieci.

Opracowanie loga od podstaw, klient pozwolił na pełną dowolność.

Logo to najważniejsza forma identyfikacji firmy. Warto wykonanie logotypu zlecić profesjonalistom. Na życzenie klientów projektujemy i wykonujemy logotypy. 

Opracowanie grafiki na potrzeby sklepu,  w tym zestawu ikon reprezentujących kategorie ...

Nawet najlepiej wykonana strona internetowa bez atrakcyjnej szaty graficznej nie zostanie zauważona. Warto pamiętać, że to właśnie od estetyki i grafiki strony zależy czy klient przeczyta jej zawartość. Strony wykonane w firmie ITDOTUM spełniają wszelkie kryteria funkcjonalności. Dbamy o to, by strona skupiała uwagę klienta. Dlatego jeśli potrzebujesz dobrej strony internetowej lub chcesz zmodernizować istniejącą stronę i zmienić grafikę na  bardziej przyciągającą klienta, zleć to nam! 

Rekomendacje od stylwood.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Itdotum. Nasze zlecenie dotyczyło zbudowania strony internetowej wraz ze sklepem. Firma ta zdobyła nasze zaufanie swym życzliwym i pełnym zaangażowania podejściem do klienta. Wyrazem tego jest doskonała komunikacja pomiędzy klientem a wykonawcą. Itdotum odznacza się kreatywnością i terminową realizacją zlecanych zadań. Profesjonalne efekty pracy tej firmy sprawiły, że bez obaw zwracamy się do niej z kolejnymi potrzebami. Wysoka jakość usług za niewygórowaną cenę – to się opłaca! Szczerze polecamy Itdotum!
~ Łukasz Biedrzycki, STYLWOOD, www.stylwood.pl

Zapytania ofertowe

Produkty