Petra Consulting

Na życzenie klienta stworzyliśmy aplikację internetową Petra Consulting, zaweirającą w sobie moduł E-learningu.

Odnośniki

Przy realizacji projektu Petra Consulting wykorzystano następujące produkty:

System e-learning spełnia oczekiwania szkół publicznych, prywatnych ośrodków nauczania, które wychodzą naprzeciw potrzebom dzisiejszej młodzieży. Cieszy się poularnością wśród właścicieli firm, którzy chcą podnosić kwalifikacje swoich pracowników. System ten jest efektem pracy nie tylko doświadczonych i wykwalifikowanych informatyków, konstruktorów zaawansowanych algorytmów, ale także pedagoga, metodyka nauczania, psychologa, językoznawcy. Dzięki temu jest idealany do potrzeb szkolnych. 

Współpraca i opinie szkoły trenerskiej Grupy Kras pozwoliły na dostosowanie tego systemu do potrzeb wewnątrzfirmowych szkoleń e-learningowych. Szukasz oszczędności w swojej firmie? Nie rezygnuj  ze szkoleń! To od kwalifikacji i zaangażowania Twoich pracowników zależy sukces Twojej firmy!

 Zamień tradycyjne szkolenia na edukację e-learningową!

Dema aplikacji

 

Demo Kursu (niebawem)   Demo Edytora (niebawem)

 

 

Petra Consulting skorzystała z następujących usług:

O tym, że ważniejsza jest wizytówka elektroniczna od papierowej nie trzeba już dzisiaj nikogo przekonywać. Warto zadbać o swoją stronę internetową. Trzeba pamiętać również o tym, że nie tworzy się jej na całe życie. Strony, które wykonane zostały przed dziesięciu laty, a nawet przed pięciu laty nie są już dla dzisiejszego użytkownika internetowego atrakcyjne i nie zachęcają go do zapoznania się z ich treściami.

Wszystkim naszym klientom oferujemy utrzymanie aplikacji/stron internetowych na naszych serwerach. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko, zdalnie rozwiązujemy wszelkie problemy, od najprostszych jak np: przypomienie hasła, po bardziej skomplikowane. Usługa ta pozwala na sprawne funkcjonowanie w Internecie. Z nami zawsze będziesz dostępny w sieci.

Zapytania ofertowe

Produkty