Pomorska Akademia Adaptacyjności

Głównym celem Pomorskiej Akademii Adaptacyjności jest kształcenie w systemie e-learning. Na życzenie klienta dostosowaliśmy do przedstawionych wymogów nasz system e-learning.

Odnośniki

Przy realizacji projektu Pomorska Akademia Adaptacyjności wykorzystano następujące produkty:

System e-learning spełnia oczekiwania szkół publicznych, prywatnych ośrodków nauczania, które wychodzą naprzeciw potrzebom dzisiejszej młodzieży. Cieszy się poularnością wśród właścicieli firm, którzy chcą podnosić kwalifikacje swoich pracowników. System ten jest efektem pracy nie tylko doświadczonych i wykwalifikowanych informatyków, konstruktorów zaawansowanych algorytmów, ale także pedagoga, metodyka nauczania, psychologa, językoznawcy. Dzięki temu jest idealany do potrzeb szkolnych. 

Współpraca i opinie szkoły trenerskiej Grupy Kras pozwoliły na dostosowanie tego systemu do potrzeb wewnątrzfirmowych szkoleń e-learningowych. Szukasz oszczędności w swojej firmie? Nie rezygnuj  ze szkoleń! To od kwalifikacji i zaangażowania Twoich pracowników zależy sukces Twojej firmy!

 Zamień tradycyjne szkolenia na edukację e-learningową!

Dema aplikacji

 

Demo Kursu (niebawem)   Demo Edytora (niebawem)

 

 

Pomorska Akademia Adaptacyjności skorzystała z następujących usług:

To zaawansowana, funkcjonalna stona internetowa, która oprócz cech klasycznej strony - wizytówki firmy jest narzędziem pracy klienta. Posiada wszelkie niezbędna funkcje by ułatwić pracę. Funkcjonalość i technologie zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta.

Wszystkim naszym klientom oferujemy utrzymanie aplikacji/stron internetowych na naszych serwerach. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko, zdalnie rozwiązujemy wszelkie problemy, od najprostszych jak np: przypomienie hasła, po bardziej skomplikowane. Usługa ta pozwala na sprawne funkcjonowanie w Internecie. Z nami zawsze będziesz dostępny w sieci.

Zapytania ofertowe

Produkty